Podmínky doručování

Doprava a platba

1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA ZBOŽÍ NA ehamaky.cz

Pro ještě pohodlnější nákup na ehamaky.cz jsme pro Vás připravili několik způsobů, jak je možné zaplatit za vybrané zboží. Zvolte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

a) platba bankovním převodem
Platbu za zboží je možné provést rovněž před dodáním na bankovní účet provozovatele internetového obchodu ehamaky.cz

Číslo účtu: 2800085195 / 2010 jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky nebo variabilní symbol na faktuře.

b) platba na dobírku
Nejčastěji využívanou formou platby je platba na dobírku. Po zkontrolování zásilky zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní firmy, která Vám zboží doručuje.

c) platba hotově při osobním odběru na:

Osobní odběr v systému Uloženka.cz 66 Kč vč. DPH.

prodejně PRAHA 10, Novostrašnická 46

 

výdejně ulozenka.cz BRNO, Leitnerova 975/34 / Kopečná,

výdejně ulozenka.cz OSTRAVA,Chopinova 483/8, Ostrava – Přívoz 

výdejně ulozenka.cz Hradec Králové, Pražská 293/12,  

Sklad Uherské Hradiště – Kunovice, Pekařská 870

d) platba platební kartou na prodejně Praha

2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

a) zásilkovou službou GLS – 119,-Kč (včetně DPH), při hodnotě nad 3000 včetně DPH zdarma.

b) pro zásilky nadměrné váhy (nad 30kg) je poplatek 199,-Kč (o překočení váhového limitu bude prodávající neprodleně kupujícího informovat).

Zboží při převzetí zkontrolujte. Pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, jste povinnní zkontrolovat stav zboží a v případě poškození zboží vyhotovit s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a posílané zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Provozovatel internetového obchodu ehamaky.cz si vyhrazuje právo ve výjimečných případech navýšit cenu dopravy vzhledem k povaze zboží (hmotnost, rozměry). Tato skutečnost však bude s předstihem konzultována se zákazníkem.